قوانین و ضوابط

1- با توجه به شرایط و قوانین حاکم بر محصولات آرایشی و بهداشتی و ارتباط مستقیم این نوع محصولات با بهداشت و سلامت مصرف کننده گان، محصولات پس از تحویل به خریدار تنها در موارد زیر قابل مرجوع می باشند :


  •  در صورت ارسال اشتباه اقلامی از موضوع سفارش: در این حالت در صورت عدم مخدوش یا شکسته شدن پلمپ محصول ، کالا به هزینه فروشگاه تعویض و مجددا ارسال می گردد.
  •  وجود اشکال در کیفیت کالا : در این حالت اقلام دارای اشکال به فروشگاه مرجوع و بررسی می گردد و در صورت عدم بروز اشکال از طرف خریدار ، کالا به هزینه فروشگاه تعویض و مجددا ارسال خواهد شد.

2- کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.


3-  همه تلاش ما اینست که کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل‌ونقل است و این مجموعه تنها در صورت تائید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.


در صورت وجود هرگونه سوال یا شکایتی میتوانید با ما تماس برقرار کنید.( تلفن تماس: 66887372 ، ایمیل: info@arayesh20.ir  یا شبکه های اجتماعی)