درباره ما

با تشکر از حسن انتخاب شما

"آرایش 20" به منظور عرضه مستقیم و بدون واسطه لوازم آرایشی و بهداشتی ،بصورت خرید اینترنتی (عمده وجزئی)  افتتاح گردیده است. "آرایش 20" شامل مجموعه ای از فروشندگان باتجربه در زمینه آرایشی و بهداشتی و گروهی از مهندسین نرم افزار (جهت پشتیبانی 24 ساعته از سایت) می باشد که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

بر این اساس کوشیدیم تا همه اقلام آرایشی و بهداشتی مورد نیاز شما را شناسایی و طبقه بندی کرده و معتبر ترین برندهای موجود را در اسرع وقت در دسترس شما عزیزان به ویژه بانوان گرامی قرار دهیم.
لازم به ذکر است که هم دسترسی به سایت ما به آسانی امکان پذیر است ، هم به سبب تنوع و قیمت مناسب امکان برگزیدن بهترین کالاهای مورد نیاز را فراهم نموده ایم.


مجموعه "آرایش 20" در نظر دارد تا خرید لوازم آرایشی و بهداشتی را همانند تجربه خرید حضوری از یک فروشگاه ، برای مشتریان علاقه مند به خرید اینترنتی ،تا حد امکام فراهم کند. علاوه بر آن شما عزیزان بتوانید همه ی اقلام مورد نیاز خود را بی صرف زمان و هزینه زیاد ، درب منزل تحویل گرفته و با خیالی آسوده به سایر فعالیت های روزانه خود بپردازید.


در صورت وجود هرگونه سوال یا شکایتی میتوانید با ما تماس برقرار کنید.( تلفن تماس: 66887372 ، ایمیل: info@arayesh20.ir  یا شبکه های اجتماعی)